info@metafturizm.com

İLETİŞİM
Tarihçe
Buradasınız: Anasayfa / Tarihçe
Tarihçe

İsmail Alkuş turizm 18 Haziran 2010 yılında emekli vaiz İsmail Alkuş yönetim kurulu başkanlığında İmam hatip mezunu ve yüksek tahsil yapmış mesleki tecrübeleri olan oğulları Mustafa Alkuş, Necati Alkuş ve Fatih Alkuş tarafından Bursa’da kurulan (A)  grubu Türsab, Hürsad, Müsiad ve IATA üyesi Seyahat Acentesidir. Ayrıca 01 Ekim 2017 tarihinde (A) grubu Türsab ve IATA üyesi 16 Metaf Turizm’de Bünyesine katarak sektörde birçok başarıya imza atmıştır.

İsmail Alkuş turizm ve 16 Metaf Turizm Diyanet işleri başkanlığı ile hac ve umre sözleşmesi yapmaya yetkili, Suudi Arabistan hac bakanlığı ile anlaşma yapma belgelerine sahip, kendi adına hac ve umre yapabilen Seyahat Acentesidir. 

İsmail Alkuş turizm ve 16 Metaf turizm kurumsal kimliği hizmet ve görevlerindeki prensipleri ile gücünü ve Güvenini katlamakta, bir sonraki Hac ve Umre turlarının bir önceki turdan daha iyi olmalı anlayışı ile Gerek Türkiye gerekse Suudi Arabistan’da tecrübeli kadroları ile hizmet etmektedir.

İsmail Alkuş turizmin Bursa da en çok hac kaydı yapması, erken umrelerde en çok umreci sayısını elde etmesinin sebebi bizim ile seyahat eden yolcularımızın memnuniyetleri, tavsiyeleri, dürüstlüğün Çalışmanın, güvenin ve başarının eseridir.

Hac ve umre gruplarımızın başında şirket Yön Kur. Bşk.Emk. Vaiz İsmail Alkuş un tecrübeli rehber olarak bulunması bilgi ve tecrübeleri yolcularımıza daha çok memnuniyet ve güven katmaktadır.

Hac ve umre turlarının bir gezi değil ibadet olduğunu düşündüğümüzde rehberin ve tecrübenin ne kadar önemli olduğunu anlıyoruz. Bizim ile gitmiş olan rahmanın misafirlerinin duaları, memnuniyetleri bizi daha ileriye, daha iyi hizmetler etmeye teşvik etmiş olup bizleri tercih eden rahmanın misafirlerine İsmail Alkuş Turizm ve 16 Metaf Turizm olarak misafirlerimize şükranlarımızı sunarız.

BİZİ BİZİM İLE YOLCULUK YAPAN MİSAFİRLERİMİZE DANIŞIN.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın